[LUG] kupiv IDE kabel

Georgi Stanojevski georgi1 at unet.com.mk
Wed Nov 20 20:59:38 UTC 2002


На сре, 20 ное 2002, Ангов Арангел напиша:

> И Александар толку го купив имам фискална сметка за него.  :-)

Еј мајката, абе се јавив и реков на таа цурата што ми се јави иде кабел
ата100...аха имаме уште еден 315 денари.

Идиот!
-- 
Glisha
_______________________________________________
LUG mailing list
LUG at lists.linux.net.mk
http://lists.linux.net.mk/mailman/listinfo/lugMore information about the Ossm-members mailing list