[Ossm-members] Re: Web hosting

Georgi Stanojevski georgis at unet.com.mk
Fri Nov 14 20:08:07 UTC 2003


На 14 ное 2003 (петок), Jovan Kostovski напиша:

> Da ne znaete nekoj web hosting sto podrzuva php+mysql, bez reklami i e besplaten?

:))) Да бе и секој месец место сметка ти праќаат различна девојка да
ти го испуши.

Пробај curvedspaces.com. Има поп-уп, пхп-то е рестриктирано да неможеш
socket функции да користиш али за заебанција е доволно добро.

-- 
Glisha
The perfect OS, MS-DOS! 
No patches, no root exploits for 21 years.More information about the Ossm-members mailing list