[Ossm-members] Re: pomos za modem

Arangel Angov ufo at linux.net.mk
Sun Nov 30 16:57:12 UTC 2003


djkas напиша:

>Jas go imam toj drajver. Simnat mi e od pred edna godina.. neznam tochno
>koja verzija e .. 
>

Па ако е од пред година дена, сигурно не е за Fedora.
Во каков формат ти е драјверот, ај ако не ти е тешко види и за кој 
кернел е?


-- 
ufo

More information about the Ossm-members mailing list