[Ossm-members] Comparing Windows with Linux and UNIX - pismo od Steve Ballmer do partnerite i mozhnite klienti na MS

Дамјан penguinista at mail.net.mk
Thu Nov 11 12:45:52 UTC 2004


> Oct. 27, 2004
>
> Customer Focus: Comparing Windows with Linux and UNIX

Ѓоко ова е старо веќе пола месец - тоа е цела година во интернет години :), и 
веќе скоро сите го искоментираа (негативно)...

И КОГА ПРАЌАШ МАИЛ ШТО НЕ Е ПОВРЗАН СО ПРЕТХОДНИОТ НЕМОЈ ДА СТИСКАШ REPLY.


-- 
дамјан

            The dark ages were caused by the Y1K problem.More information about the Ossm-members mailing list