[Ossm-members] Re: Sostanok

Arangel Angov ufo at linux.net.mk
Thu Oct 28 15:07:56 UTC 2004


Viktor Vojnovski напиша:

> Мене па ептен ми се свиѓа! :)


Добро е, за наслов на разгледниците што ги делат по градинките.  :)

Додека за сериозен настан каков што планираме да правиме ја мислам дека 
мора да се изнајде подобро решение.More information about the Ossm-members mailing list