[Ossm-members] ОССМ во Шпиц

Georgi Stanojevski glisha at gmail.com
Tue Apr 24 12:28:53 UTC 2007


Bozidar Proevski напиша:

> Во него се спомнати некои нови имиња на програми :)
> „Фирефоџ“, „ГНУ/Линуџ“, „Апацхе“ и се разбира незаменливиот „Мицрософт Оффице“
> (не можев а да не реагирам :) )

Печатеното издание е на латиница.

-- 
Glisha
The perfect OS, MS-DOS!
No patches, no root exploits for 21 years.More information about the Ossm-members mailing list