[LUG] predavanja linux chetvrti kat

Georgi Stanojevski georgi1 at unet.com.mk
Tue Nov 5 18:00:46 UTC 2002


На вто, 05 ное 2002, Ivan Stojmirov напиша:

> Abe mi kazha toj deka trebalo da ni dadat brojche. Imame takvo neshto ?

За тие што незнаат, се јавив јас и човекот ми рече дека чекал да се јавиме
да се консултира пошто во статутот ни пишува Слободен софтвер Македонија
Македонија!!!...Па ми рече да му ја однесеме само првата страна инаку ќе го
пуште.

Требаше Игор ако има време да ја однесе што напраил?
-- 
Glisha
_______________________________________________
LUG mailing list
LUG at lists.linux.net.mk
http://lists.linux.net.mk/mailman/listinfo/lugMore information about the Ossm-members mailing list