[Ossm-members] некои предлози за идната година на ОССМ?

Aleksandar Balalovski@GSS Team gssteam at on.net.mk
Fri Dec 19 00:02:06 UTC 2003


Новица Наков wrote:

>Ништо а? Абе иде Нова година, Божиќ, Василица -- што и да ви лежи. Немате 
>желби?
>
>
>  
>
Како не бе...како не...од кога се трудам да направам огранок на ССМ во 
Битола со ваш благослов, ама Иван вика чекај, не можи сега, не знам ти 
што...дај да видиме оти има заинтересирани луѓе, се собравме се 
договоривме да почекаме огранокот оти вака ептен неорганизирано е...ни 
треба, вистина. Тоа е мојата желба...и предлог...More information about the Ossm-members mailing list