[Ossm-members] Re: њѓч...?

Georgi Stanojevski georgis at unet.com.mk
Mon Nov 3 19:55:34 UTC 2003


На 03 ное 2003 (понеделник), Igor Stamatovski напиша:

> Денес понеделник, ама уште никому не му текнало да ги пушти :).
> Сеуште нема њуз...

Нема ни http://www.org.mk. :)

Интерeсно е што барем по ајпито тоа се различни компјутери. 

Јебеш га тоа што не им носи пари директно на сметка не го рецкаат.

-- 
Glisha
The perfect OS, MS-DOS! 
No patches, no root exploits for 21 years.More information about the Ossm-members mailing list