[Ossm-members] Re: Банери за фајрфокс на македонски

Arangel Angov ufo at linux.net.mk
Fri Dec 17 17:19:20 UTC 2004


Ivan Stojmirov напиша:

> Еве неколку и од мене.
> Малце ми се смешни имињата, ама ај.. така се договоривте. :-)


Прелистувачот од доверба. Не не и не! :0
More information about the Ossm-members mailing list