[Ossm-members] Банери за фајрфокс на македонски

Ivan Stojmirov stojmir at linux.net.mk
Fri Dec 17 14:22:36 UTC 2004


> Треба некој да го спакува фајрфокс на македонски и да го аплоадува негде 
> за да ги шириме и банерчињава после.
> Не би било лошо и уште некој да напраи банери.

http://users.ossm.org.mk/~stojmir/uploads/ffbuttons/

Еве неколку и од мене.
Малце ми се смешни имињата, ама ај.. така се договоривте. :-)
Тоа големото нешто не ми излезе како што треба, па затоа оставив и 
празен темплејт. Нека го попуни некој.--
Рандом сигначр генератор маилфанкшнMore information about the Ossm-members mailing list