[Ossm-members] Re: screenshots na vashite desktopi

Georgi Stanojevski georgis at unet.com.mk
Tue Feb 3 19:31:53 UTC 2004


На 02 фев 2004 (понеделник), Georgi Stanojevski напиша:

> Луѓе, ми требаат screenshot-ови на вашите работни околини. 

Фала на тие што пративте, а за останатите огласот заврши не праќајте освен
ако немате нешто осбена желба да се фалите со вашиот декстоп. :)

-- 
Glisha
The perfect OS, MS-DOS! 
No patches, no root exploits for 21 years.More information about the Ossm-members mailing list