[Ossm-members] прнт скрин + десен клик = импосибл

Арангел Ангов ufo at linux[trgni].net.mk
Sat Feb 28 15:55:01 UTC 2004


Знае ли некој зашто неможам да напраам принт скрин у Gnome додека ми е 
отворено менито од десниот клик, уствари било кое мени? Ви се случило ли 
некад?

FC1/Gnome 2.4.0

Мразам предлози од типот „пушти КДЕ“ :)

-- 
ufoMore information about the Ossm-members mailing list