[Ossm-members] MK Recnikot e onlajn

Aleksandar Balalovski gssteam at on.net.mk
Fri Jun 18 15:31:59 UTC 2004


Tomislav Markovski wrote:

>On Fri, 2004-06-18 at 11:12, decata at mt.net.mk wrote:
>  
>
>>Zdravo decki. Recnikot e pusten na net pa mozete da go proverete na users.
>>ossm.org.mk/~zoki/ i taka. Kazuvajte zabeleski i idei so taka vi tekne na 
>>glavata pa koga ke zavse sesija ke go doraboteme. Pozdrav i cao.
>>    
>>
Досега само го пробав, на web не го симнав за да ти кажам пообемна 
критика, но во секој случај, браво! Само напред, ми се допаѓа цела идеја 
и се што си сторил, почнувајќи од изработката на базата па се до 
фронтендот (web). Во секој случај ја имаш поддршката и од мене и од сите 
членови на Lugola :) уште следниот состанок ќе им потенцирам за овој речник

браво уште еднаш!

АлександарMore information about the Ossm-members mailing list