[Ossm-members] поговорка

Дамјан penguinista at mail.net.mk
Fri Nov 26 12:18:37 UTC 2004


> Значи точно е тоа што го прочитав за какви личности се линуксашите
> (барем 99% се такви

да сите се исти

> ПС. Во првиот меил што го напишав мислам дека јасно објаснав во што е
> проблемот.

не. (а веќе не ни можам да ти го најдам mail-от)
види го mail-от со наслов модем.

-- 
дамјан

Failure is not an option. It comes bundled with your Microsoft product.More information about the Ossm-members mailing list