[Ossm-members] Re: The Open CD (makedonski prevod)

Georgi Stanojevski georgis at unet.com.mk
Mon Nov 29 12:22:44 UTC 2004


На 29 ное 2004 (понеделник), Томислав Марковски напиша:

> > Плавите топчиња може да поминуваат низ цигли како поминуваат од и во
> 
> Какви ???цигли??? бре, бриши тоа. Сте чуле за ???тули????

Сигурен си дека цигли не е литературно?
Второ мислење?

-- 
Glisha
The perfect OS, MS-DOS! 
No patches, no root exploits for 21 years.More information about the Ossm-members mailing list