[Ossm-members] Re: Install fest idniot vikend

Arangel Angov ufo at linux.net.mk
Tue Apr 19 11:23:36 UTC 2005


Дамјан напиша:

>не го видов ја??
>

Епа помина брзо, летаат вестите. Викендот го објави Трендо мислам, и 
стоеше до сабајле до понеделник и после го потиснаа другите вести. Штета...

-- 
Арангел Ангов
Слободен софтвер Македонија
http://www.slobodensoftver.org.mk
info at slobodensoftver.org.mk
More information about the Ossm-members mailing list