[Ossm-members] Srekna nova godina

Ѓоре Захарчев aristotel at mt.net.mk
Sat Jan 1 19:25:17 UTC 2005


Здраво на сите,

Среќна нова 2005 година и од мене. Ви посакувам среќа, здравје, љубов а пред
се завршување на започнатите проекти.


Поздрав,

Ѓоре.More information about the Ossm-members mailing list