[Ossm-members] Ви ја претставувам Songbird на Македонски

Stojance Dimitrovski sdimitrovski at gmail.com
Sat Dec 30 10:40:55 UTC 2006


> Не ми се свиѓа баш Songbird, го пробав пред неколку дена и не беше нишо
> посебно, нема некоја опција шо ја немаат другите плеери. Фајрфокс со
> плеер е, ништо посебно.. :)
> 
> Rhtymbox владее. И за оние шо сакаат пофенси Banshee. :)
> > 
> 

Знам. И ја многу го сакам Rhythmbox и Banshee, само дека ми недостига
iTunes од Виндовс и барав нешто слично. И тимот шо го направи Winamp ми
даде "iTunes" за линукс!
More information about the Ossm-members mailing list