[Ossm-members] Кеш за хостинг

Арангел Ангов ufo at linux.net.mk
Fri Mar 17 18:26:28 UTC 2006


На чет, 2006-03-16 во 23:56 +0100, Арангел Ангов напиша:
> Значи сабота 17.00, пјаца либертас, собираме пари за хдд за серверот.

Васко само што ми го предаде хард дискот, останува уште да се инсталира
и среди серверот. 

Јас не доаѓам во сабота, можев да издвојам време само за да ја завршам
работава со хдд-во така да ако се собирате убаво да си поминете.
-- 
Арангел Ангов
Слободен софтвер Македонија
http://www.slobodensoftver.org.mk
info at slobodensoftver.org.mk
More information about the Ossm-members mailing list