[Ossm-members] лого и последен пост

Georgi Stanojevski glisha at gmail.com
Mon Apr 2 22:12:15 UTC 2007


Новица Наков напиша:

> После последниот мој пост на блог во inbox ми стигна следново.
> 
> http://www.softver.org.mk/novica-files/drugo/Logence.png
> 
> Кое ви се свиѓа највеќе? :

Најдов боље лого.

http://www.catb.org/hacker-emblem/

Во најмала рака стави favicon ако може на Блогспот да се менува.

-- 
Glisha
The perfect OS, MS-DOS!
No patches, no root exploits for 21 years.More information about the Ossm-members mailing list