[Ossm-members] Spodeli znaenje kampanja

Biljana Kochoska biljana.kochoska at gmail.com
Wed Jun 27 09:17:56 UTC 2007


> Идејата е супер, ама човечињава ме потсеќаат
> на иконите од msn messenger.

И мене ми изгледаа многу познати.
Бидејќи не користам msn не ми текна, ама стварно така личат :|
Во право е Чомбе.
Пробај со нешто полинуксашко :)

-- 
Bi


More information about the Ossm-members mailing list