[Ossm-members] Spodeli znaenje kampanja

Vladimir Stefanov vladoboss at mt.net.mk
Wed Jun 27 12:08:31 UTC 2007


>> Идејата е супер, ама човечињава ме потсеќаат
>> на иконите од msn messenger.
> 
> И мене ми изгледаа многу познати.
> Бидејќи не користам msn не ми текна, ама стварно така личат :|
> Во право е Чомбе.
> Пробај со нешто полинуксашко :)
> 
Нема веза, супер се. Копете ги користи истите такви, шо има веза.More information about the Ossm-members mailing list