[Ossm-members] CMS на Македонски

Дамјан Георгиевски penguinista at mail.net.mk
Sat Feb 2 17:26:28 UTC 2008


> Дечки, помагајте, ми тереба линк од некој CMS на Македонски. Знаете дали
> има јазичен пакет за џумла 1.5?

Што е толку хитно? :)

ако не се лажам има за Drupal превод.-- 
дамјан ( http://softver.org.mk/damjan/ )
http://wiki.lugola.net/wiki/Вечна_TO-DO_листаMore information about the Ossm-members mailing list