[Ossm-members] plan za posle nova godina

Дамјан Георгиевски penguinista at mail.net.mk
Wed Jan 9 18:06:27 UTC 2008


> > брејнсторминг за идеи за кои би можеле да разговараме подоцна на
> > собрание.
>
> четврток 10.01.2008 г. од 18ч. во Точка.

Потсетник: ова е утре!


-- 
дамјан ( http://softver.org.mk/damjan/ )
http://wiki.lugola.net/wiki/Вечна_TO-DO_листаMore information about the Ossm-members mailing list