[Ossm-members] plan za posle nova godina

Дамјан Георгиевски penguinista at mail.net.mk
Wed Jan 9 18:56:41 UTC 2008


>>>> брејнсторминг за идеи за кои би можеле да разговараме подоцна на
>>>> собрание.
>>>
>>> четврток 10.01.2008 г. од 18ч. во Точка.
>>
>> Потсетник: ова е утре!
>
> Има шанси да се помести терминот? Пример во 20ч.?

Премногу касно е сега да се презакажува. 
Најавата стои веќе две недели и претпоставувам дека тие што до сега не се 
бунеле веќе го испланирале времето.


-- 
дамјан ( http://softver.org.mk/damjan/ )
http://wiki.lugola.net/wiki/Вечна_TO-DO_листаMore information about the Ossm-members mailing list