[LUG] predavanja linux chetvrti kat

Georgi Stanojevski georgi1 at unet.com.mk
Fri Nov 1 13:34:45 UTC 2002


На пет, 01 ное 2002, Vasko Mitanov напиша:

> > Наставна програма нема...ќе ви кажеме ние што зборевме...а во суштина тоа
> > што сакате може да зборите...т.е. да ги научите маус тастатура и работа со
> > прозори и сниманје на фајлови мрдање, ринејм, конљуерор и флопи.
> 
> Ја мислев само за викендов нешто да испредавам, другите денови евентуално
> ако има потреба :-)

Па само за тие два дена станува збор. За два дена толку работевме, после
два дена старофис и повтарање работевме.

-- 
Glisha
_______________________________________________
LUG mailing list
LUG at lists.linux.net.mk
http://lists.linux.net.mk/mailman/listinfo/lugMore information about the Ossm-members mailing list