[LUG] IRC SOSTANOK, SOSTANOK VO ZHIVO

Georgi Stanojevski georgi1 at unet.com.mk
Sat Nov 16 17:35:45 UTC 2002


На саб, 16 ное 2002, Ангов Арангел напиша:

> >Aбе да ве ебам што кур сте запнале ништо не користам!
> >
> Глиша уште една ваква реченица и тебе ќе треба да те отстраниме од листа 
> :) Не стварно дај не заебавај пополека малце... Кабел нека купи 

? Добро, ко калуѓери да сте. Такви реченици употребувам само на определени
ситуации.


-- 
Glisha
_______________________________________________
LUG mailing list
LUG at lists.linux.net.mk
http://lists.linux.net.mk/mailman/listinfo/lugMore information about the Ossm-members mailing list