[Ossm-members] Gnome-look.org :-)

Дамјан penguinista at mail.net.mk
Fri Jun 18 14:20:48 UTC 2004


> > И повторно од KDE дечките...им падна жал за гномашите :)
>
> Си ветив себеси дека нема да паѓам веќе на вакви провокации, 

Стварно сте досадни, од сега вакви муабети на IRC правете.

-- 
дамјанMore information about the Ossm-members mailing list