[Ossm-members] Re: Prevod: domain, mailing lista(2)

Georgi Stanojevski georgis at unet.com.mk
Tue Nov 2 12:24:54 UTC 2004


На 02 ное 2004 (вторник), Зоран Димовски напиша:

> Па не знам ти шо викаш? Фале ли му? Што е тоа одредница? Јас не знам. И 

Домејните покажуваат некаков одредиште -> одредница?

Ама можда сепак и домен е ок збор.

-- 
Glisha
The perfect OS, MS-DOS! 
No patches, no root exploits for 21 years.More information about the Ossm-members mailing list