[Ossm-members] Re: Kirilica

Arangel Angov ufo at linux.net.mk
Fri Jul 22 07:52:10 UTC 2005


velko kocev wrote:

>
> Se izvinuvam za krilicata ama neshto Firefoxov za Vindouz me abe.
>
> Ај вака да пробам сеа. Се глеа ли?


Се гледа да. Пораката што ти ја пратив не беше наменета стриктно за 
кирилицата. Повеќе беше за пишување надвор од тредови. Ако праќаш мејл 
преку прелистувач ќе ти испратам покана за гмејл за да ги немаш овие 
проблеми повеќе.

Извинете пак за темава тука, ама мораше.

Поздрав.


-- 
Арангел Ангов
Слободен софтвер Македонија
http://www.slobodensoftver.org.mk
info at slobodensoftver.org.mk
More information about the Ossm-members mailing list