[Ossm-members] Firefox-1.0.1 ?? ??????????

Vladislav Bidikov bidikovi at unet.com.mk
Thu Mar 3 22:07:42 UTC 2005


Дамјан wrote:
>>Преведено е името Firefox во преводот? Ако да, од која причина? И според
>>кои правила?
> 
> 
> here we go again... 
> 
> инаку фала на сите што ептен го тестирате Фајрфокс-от, и што го прочитавте 
> mail-от на почетокот на дискусијава и што приметивте дека не работи 
> инсталирањето на plugin-и.
> 

Jas instalirav flash plugin i nemase problem ..
isto probav i extenzii i pak nemase problem ?

Tebe na windows ti se desi ova ?

-- 
V.B
More information about the Ossm-members mailing list