[Ossm-members] Firefox-1.0.1 ?? ??????????

Дамјан penguinista at mail.net.mk
Thu Mar 10 17:06:30 UTC 2005


> инаку фала на сите што ептен го тестирате Фајрфокс-от, и што го прочитавте
> mail-от на почетокот на дискусијава и што приметивте дека не работи
> инсталирањето на plugin-и.

Го проработеа ова. Очигледно сервисот не им работел и нема никаква врска со 
клиентот.


-- 
дамјан

   If Bill Gates had a dime for every time a Windows box crashed...
                ...Oh, wait a minute, he already does.More information about the Ossm-members mailing list