[Ossm-members] Лугола презентација

Aleksandar Balalovski aleksandar.balalovski at gmail.com
Fri Nov 11 19:00:47 UTC 2005


Супер беше. Прво зборував Јас, па Виктор па Јове имаше голем интерес и 
супер дечки.

Благодарност до професорот по Информатика и општо до ОУ Елпида Караманди 
од Битола.
еве галерија од настанот: 
http://lugola.ossm.org.mk/images/galeries/Elpida/ (моментално уште малку 
се аплоадира така што во моментот може да не е функционално, за 5 минути 
ќе тргни).

Поздрав,
АлександарMore information about the Ossm-members mailing list