[Ossm-members] Re: Poster za lugola

Арангел Ангов ufo at linux.net.mk
Wed Nov 16 13:58:55 UTC 2005


На сре, 2005-11-16 во 14:52 +0100, Blagoj Kapsarov напиша:
> Батки јас пошо ви требе помош си дозволив малце да го сменам тоа
> постерот и видете го и ако ви се свиѓа или не или сакате нешто да
> смениме (но проблем) пишете!

А каде тоа?

И нема потреба да почнуваш нова нишка на иста тема, реплицирај на
соодветната тема.
-- 
Арангел Ангов
Слободен софтвер Македонија
http://www.slobodensoftver.org.mk
info at slobodensoftver.org.mk
More information about the Ossm-members mailing list