[Ossm-members] Лугола слави роденден

Арангел Ангов ufo at linux.net.mk
Thu Mar 16 16:46:58 UTC 2006


На чет, 2006-03-16 во 17:10 +0000, Aleksandar Balalovski напиша:
> И еве слики од вчерашната презентација.. Бухаааа жените не мрднаа: 
> http://www.lugola.net/galleries/medicinsko/


Абе се убивте вие од средношколки бркање по средниве школи. :)))

Хехе. :)

Ај, среќен роденден, да ви се множат членовите и да има повеќе лугови
како вашиот.
-- 
Арангел Ангов
Слободен софтвер Македонија
http://www.slobodensoftver.org.mk
info at slobodensoftver.org.mk
More information about the Ossm-members mailing list