[Ossm-members] news.mt.net.mk

Stojance sdimitrovski at gmail.com
Thu Sep 21 19:48:22 UTC 2006


Арангел Ангов wrote:
> На чет, 2006-09-21 во 18:19 +0200, Savage напиша:
>   
>> Што се случува со news серверот на МтНет?
>> Веќе неколку дена не можам да пристапам никако. Пробав и преку веб и од
>> таму не може.
>> Знам дека прашањево е waaaaay офтопик, ама знам дека тука има њузери па
>> ќе ме извините.
>>     
>
> Очигледно се обраќаш на погрешно место чим никој не одговара. :) 
> Пробај прашај ги МтНет.
>   
Ако не знаеш број јави се тука 080012345 или пробај 0500... мислам дека 
беше како првото.More information about the Ossm-members mailing list