[Ossm-members] Spodeli znaenje kampanja

Goce Mitevski goce.mitevski at gmail.com
Wed Jun 27 13:09:48 UTC 2007


> > Бидејќи не користам msn не ми текна, ама стварно така личат :|

Абе па нели имаше на времето муабет дека MS ги собра човечињава од
Gaim или нешто така ко да беше, па после си напраи фенси лого за
Windows Live Messenger. Нема везе уствари, мене ми се арни вака, но
ако се сложите дека не одговараат ќе бараме чаре. :)

Поздрав


More information about the Ossm-members mailing list