[Ossm-members] Пропаганда

Арангел Ангов ufo at linux.net.mk
Sat Mar 3 17:35:21 UTC 2007


На саб, 2007-03-03 во 18:32 +0100, Igor Stamatovski напиша:

> Тој што сака да помогне може да ја најде заедницата секој втор вторник
> на ФЕИТ, организирана од Слободен софтвер Македонија на едно место.
> Повеќе од тоа здравје.

Фала ти Игор што образложи вака за сите да разберат.
-- 
Арангел
More information about the Ossm-members mailing list