[Ossm-members] wikito na lugola

Арангел Ангов ufo at linux.net.mk
Mon Mar 19 17:55:52 UTC 2007


На пон, 2007-03-19 во 18:51 +0100, Aleksandar Balalovski напиша:
> Па го сменав де...на насловот види во прелистувачот, тоа што на главната 
> страна стои сеуште Викито на Лугола, е поради тоа што мислев дека за брзо ќе 
> ја смениме цела страна. Мартин (од Лугола) вети дека ќе направи прекрасна 
> главна страна, за скоро, еве дотогаш ќе го сменам :)
> 
> Ок, ова дојде добро како потсетување да ја средиме главната страна која и 
> онака е непрегледна.

Еј да, а може ли да се искористи стариот изглед шо го напраив ја со
икончињата? Имаш ли бекап негде? Тоа беше баш океј, сеа има и нови икони
можам малце да го рчнам и супер ќе изгледа. :)
-- 
Арангел
More information about the Ossm-members mailing list