[Ossm-members] проблеми со мрежа на 64 битен ОС

Влатко Станковиќ inferno.daemon at gmail.com
Tue Mar 3 16:19:04 UTC 2009


Пробав да прекомпајлирам кернел со екстра модули и работата пак стои во 
место.
Се вратив на 32 битна федора и работи супер

ПоздавMore information about the Ossm-members mailing list