[2s.mk-friends] идеја за надградба на firefox-и на училишни компјутери

Aleks aleks at slobodensoftver.org.mk
Mon Dec 20 14:33:20 UTC 2010


Арангел ајде вечер ако идеш ќе пробаме да напраиме .deb и ќе ја ставиме 
сликата на тој PC-то што го имаме во КИКАMore information about the Ossm-members mailing list